KRS 0000 407 662

Z wielką radością śpiewaliśmy na 27 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miejskim Domu Kultury w Radomsku! Cieszymy się bardzo, że mogliśmy wesprzeć muzycznie wielką akcję charytatywną! Śpiewaliśmy dla tych, którzy wspierają Orkiestrę, którzy wspólnie z innymi tworzą niesamowitą atmosferę wielkiego wolontariatu i otwartości serca na drugiego człowieka!

Dlaczego warto wrzucić do puszki choć kilka zł i wspomóc Orkiestrę?

  • WOŚP robi dużo dobrego i wspomaga polską służbę zdrowia. Orkiestra przekazując do szpitali sprzęty warte kilka milionów złotych, ratuje w ten sposób ludzkie życie. Tysiące osób skorzystało z tej pomocy. I tysiące jeszcze z niej skorzysta.
  • WOŚP pomaga tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Nie tworzy podziałów i nie stawia warunków, że ze sprzętu zakupionego przez Orkiestrę będą mogli skorzystać tylko wybrane osoby. Pomoc jest dla wszystkich, bez względu na płeć, wiek, poglądy. Ze sprzętu może skorzystać każdy.
  • WOŚP edukuje i otwiera serca. To właśnie na Finałach Orkiestry dzieci bardzo często po raz pierwszy zostają wolontariuszami. Jest to dla nich początek przygody z wolontariatem. Już od najmłodszych lat uczą się więc pomagania innym, empatii, wrażliwości.
  • WOŚP jednoczy. W czasie Finału, w ten jeden dzień w roku solidaryzujemy się w działaniach charytatywnych i wspomagamy Orkiestrę.
  • WOŚP skupia się na wspólnocie i nie wyśmiewa żadnej pomocy. Jeśli chcesz wrzucić do puszki jeden grosz, nikt nie będzie z tego kpił. Każdy pomaga jak umie. Liczą się wszystkie gesty, nawet te najmniejsze. I każdy może mieć poczucie, że dorzucił swoją cegiełkę do zbiórki.

Chcesz wspomóc WOŚP, to po prostu to zrób. Nie chcesz – to przynajmniej nie zakłócaj zbiórki. Pamiętaj, że kiedy sam/sama znajdziesz się w potrzebie, nie będzie dla ciebie ważne, kto ufundował sprzęt ratujący życie. Będzie zależało ci jedynie na tym, żeby z niego skorzystać.

Miej serce i patrz w serce. Tylko tyle i aż tyle. Pomagaj, bo dobro powraca.

… I jak tu w tym dniu nie mieć serduszka WOŚP?…

Jeśli chcecie posłuchać naszych piosenek, które śpiewaliśmy na Finale WOŚP 

KLIKNIJCIE W PONIŻSZY LINK

//web.facebook.com/fundacja.promien.radosci/videos/231375034451516/

Scroll Up